1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вљубениот Ерген(Kiralık Aşk)

Дискусија во 'Канта' започната од InnaR, 2 февруари 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. InnaR

  InnaR Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2010
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  Нова серија на Сител. Искрено доста внимание ми привлече па пробуричкав на интернет за неа .Серијата е доста интересна и не е типична турска серија.Во главна улога се Barış Arduç како Омер и Elçin Sangu како Дефне.
  Доколку сте љубопитни и сакате да дознаете однаппред повеќе за оваа серија посетете ги линковите.

   
 2. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  898
  Допаѓања:
  562
  Пол:
  Женски
  Ima vakva tema
   
 3. lovely97

  lovely97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 септември 2016
  Пораки:
  710
  Допаѓања:
  9.081
  Пол:
  Женски
  Мене интересен ми се виде филмот, можеби ќе продолжам да го гледам.
  Дали знаете дали некаде го има со превод? Мене поинтересни ми се кога ги гледам на турски, него ли овие нашиве сихронизирани.
   
 4. Атлетичарката

  Атлетичарката Активен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2016
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Женски
  На movtex.com ја имаш серијата со превод. Исто ако не си сигурна дека сакаш дали да ја гледнаш или не на youtube отвори го каналот македонски преводи имаш таму сцени со мкд превод. :)
   
  На lovely97 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. lovely97

  lovely97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 септември 2016
  Пораки:
  710
  Допаѓања:
  9.081
  Пол:
  Женски
  @Атлетичарката фала, јас сега видов дека правилниот превод на филмот бил "изнајмена љубов", затоа не сум пожела да најдам. :(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.