1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ГЕЈ ПАРАДАТА ВО МАКЕДОНИА

Дискусија во 'Канта' започната од Aneta97, 11 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Aneta97

  Aneta97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2013
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  13
  :hai: Сакам да знам што мислите вие за тоа:
  Дали ке се одржи парадата во скопје?
  Зошто да и зошто не?

  Кратко и јасно тоа е тоа што јас сакам да го знам пошто гледам сериозни се за ова,и не ме свакајте погрешно јас не сум лезбејка ниту пак би јас не би сакала да се етикетирам. 8)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.962
  Допаѓања:
  55.084
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.