1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гешталт Институт

Дискусија во 'Образование' започната од reilin, 15 август 2013.

 1. reilin

  reilin Активен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2013
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  1
  Здраво,
  Дали има некој што студира на овој институт или знае некој што студира па да сподели било какви информации ? :)