1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гимназија Алгоритам

Дискусија во 'Образование' започната од loveme-4ever, 5 март 2012.

 1. loveme-4ever

  loveme-4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2011
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Здраво,дали некој може да ми ја каже наставната програма во гимназијата Алгоритам,дали се многу строги наставниците и дали некој го полагал приемниот испит,и ако некој го полагал го молам да ми каже што се бара :)
   
 2. moniangel

  moniangel Нов член

  Се зачлени на:
  4 мај 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Здраво,феминкии планирам да учам во оваа гимназија има ли некој кој веќе учи или знае нешто повеќе за неа? Ви благодарам, и ве очекувам да ми кажете нешто повеќе :) :) :)
   
 3. Нешко

  Нешко Нов член

  Се зачлени на:
  16 јули 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  мислења од луѓе што учеле/учат или имат другари што учеле/учат во алгоритам