Гимназија Алгоритам

Дискусија во 'Образование' започната од loveme-4ever, 5 март 2012.

 1. loveme-4ever

  loveme-4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2011
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Здраво,дали некој може да ми ја каже наставната програма во гимназијата Алгоритам,дали се многу строги наставниците и дали некој го полагал приемниот испит,и ако некој го полагал го молам да ми каже што се бара :)
   
 2. moniangel

  moniangel Нов член

  Се зачлени на:
  4 мај 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Здраво,феминкии планирам да учам во оваа гимназија има ли некој кој веќе учи или знае нешто повеќе за неа? Ви благодарам, и ве очекувам да ми кажете нешто повеќе :) :) :)
   
 3. Нешко

  Нешко Нов член

  Се зачлени на:
  16 јули 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  мислења од луѓе што учеле/учат или имат другари што учеле/учат во алгоритам