1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ги грицкате ноктите??

Дискусија во 'Канта' започната од SashaF, 14 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SashaF

  SashaF Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2012
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  11
  Имате навика да ги грицкате ноктите на рацете?? Како да се одвикнам од таа навика?? :D :D :D :D :D :lol:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.959
  Допаѓања:
  55.036
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.