Гледање на кафе

Дискусија во 'Канта' започната од 343, 10 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. 343

  343 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2011
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  6
  Здраво девојки.. :) дали некоја од вас знае да гледа на кафе и дали тоа што го гледа е точно или пак се има остварено ? :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.174
  Пол:
  Женски
 3. Mjaumac

  Mjaumac Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Dali nekoja saka da mi gleda na kafe? :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.