1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Глупости на Кило

Дискусија во 'Канта' започната од ozbilnazena, 30 април 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. ozbilnazena

    ozbilnazena Популарен член

    Се зачлени на:
    6 февруари 2010
    Пораки:
    1.154
    Допаѓања:
    13.168
    Пол:
    Женски
    Еј женски вака, на сите форуми гледам има ваква тема Глупости на кило (ГНК) и си реков “зашто и ние да не отвореме ваква тема“ каде што може едноставно да си ги истресеме сите глупави нешта на едно место, а никој да не ни замери.
    Ај сега речете од Озбилна, неозбилна тема, па што..демократија :D

    Ај за почеток:
    Овој 1 мај ден на трудот работно го направивме или треба да славиме ? :)
     
  2. ozbilnazena

    ozbilnazena Популарен член

    Се зачлени на:
    6 февруари 2010
    Пораки:
    1.154
    Допаѓања:
    13.168
    Пол:
    Женски
    Темава ја има поставено мојот син во мое име и беше подкаран за тоа .Му велев ај не сум дете и што глупос ќе направам јас .Ај не се љут ја има кај мене на форум ми вели .Но изгледа никој не направил глупос па остана така .Но јас вчера навистина направив глупост. Требаше да одам на роденден кај мојата внука и падна договор да поминам кај сестра ми и заедно да одиме .Кога гледам мојот вреден сопруг решил да ја исполира мојата кола .Ај ми вели земи го Опелот .Откако ја зедов сестра ми се упатив кон парфимеријата да купам парфем и гледам нема место за паркирање му велам на сестра ми ај да не губиме време ти паркирај се од спротив ната страна и земи што ќе земеш.За среќа немаше гужва па девојката брзо ме услужи и излегов фрлив поглед да видам кај се паркирала и гледам Опел вектра металик иста како мојата а понатака еден човек пуши цигара .Јас ја отварам вратата и гледам не е мојата кола а господинот извинете ,извинете ми вели - ај извинето нека ви е не сум крива што Опел произведува исти коли како мојата .Среќа човекот имаше смисла за хумор па ја свати мојата грешка .Тогаш дојде сестра ми и му кажувам што ми се случи .А таа се смее ко луда и ми вели затоа ти ме испрати да се паркирам за да му се бапнеш на типон в кола .Откако се заврши одвај се додржа за да дојде кајмене дома па со мојот сопруг удрија зафрканција на моја сметка.Но една од човечките особини е да се граши па ете и јас згрешив . :lol: Но немој да бидете лоши и да се смеете со мојата глупост која ја споделивсо вас :lol:
     
  3. Unfaithful18

    Unfaithful18 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2010
    Пораки:
    2.382
    Допаѓања:
    1.114
    Пол:
    Женски
    Еве јас ќе наведам дека глупости на кило можеме да прочитаме кај некои форумџики на чело со Ladyshine. Кога ги читам темите што ги отвора не знам дали да плачам или да се смеам. Па до толку глупава да е па да прашува каде е поубаво да се живее во село, во град или во држава??? Па и правописните грешки што ги прави, ц.ц.ц |(
     
  4. chicka

    chicka Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 мај 2010
    Пораки:
    1.277
    Допаѓања:
    97
    Баш е паметна ма ,како не...неписмено створење ме иритира ненормално многу.Се извинувам што на некој начин дојде до навреда ама тоа е вистината и баш ми е гајле :lol:
     
  5. preetygirl-J

    preetygirl-J Нов член

    Се зачлени на:
    26 мај 2010
    Пораки:
    491
    Допаѓања:
    78
    Unfaithful18
    Лелеее еј, ме изнасмеа во темана за село, град или држава...Само што сакав да пратам одговор, ја заклучија :D ... Јас сакав да одговорам дека стварно во град има многу сообраќај, а замислете во континент да живеете , па таму колку џипови, камиони и аФтомобили има??? ЦЦЦЦЦЦЦЦ, опасноо, лелелеееее... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
     
  6. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Јас ќе отворам тема со туторијал како да отвориш група на фејсбук САМО ЗА ДА НЕ ЗАМАРААТ ТУКА ПОВЕЌЕ!!!
    :@ :@ :@ :@ :@
     
  7. Lolipop23

    Lolipop23 Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    5.514
    Допаѓања:
    27.297
    Пол:
    Женски
    Е на ова се пресмеав... Неа да сме ја прашале, таа ќе ни одговорила. Ц,ц,ц
     
  8. preetygirl-J

    preetygirl-J Нов член

    Се зачлени на:
    26 мај 2010
    Пораки:
    491
    Допаѓања:
    78
    ЗА, ladyshine
    Aj, те молам срц , кажи ми ,што облека е во тренд ова лето ??? А, имам и интимни проблеми, ама ај за тоа во ЛП ќе ти пишам... :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  9. butterfly22

    butterfly22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 јули 2010
    Пораки:
    18
    Допаѓања:
    1
    Да ја отворев јас оваа тема ќе се викаше " Глупости на квадрат " :D :D :D
     
  10. Lolipop23

    Lolipop23 Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    5.514
    Допаѓања:
    27.297
    Пол:
    Женски
    Еве уште една глупост во темата Што ако... од нашата рекордерка
     
  11. broken099

    broken099 Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 јули 2010
    Пораки:
    566
    Допаѓања:
    434
    aaa :D :D :D :D ме изнасмеавте ситее до еднааа ццц лудница сте :* :rofl: :rofl: :rofl:
     
  12. anickata

    anickata Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    716
    Допаѓања:
    73
    На форумов какви глупости се изначитав :lol: по се ова мене ми изгледа дека некои девојки се зачлениле на femina само колку да им помине времето и не го сфаќаат сериозно нејзиното значење, бидејќи има девојки кои имаат навистина проблеми и бараат совети, а несериозните ги спречуваат во тоа и ги загрозуваат поставените теми со разни глупости и недолични однесувања :@
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.