1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Говор по повод годишнина од брак

Дискусија во 'Брак' започната од eleni23, 13 јули 2011.

 1. eleni23

  eleni23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2010
  Пораки:
  101
  Допаѓања:
  21
  Би сакала драги мои фемки да ве замолам за совети, предлози и сугестии во врска со говорот кој би сакала да го одржам на 25 годишнината од бракот на моите родители. Прославата е закажана за 20.07 односно за една недела и затоа ве молам да ми помогнете добро да се подготвам. Мн ви благодарам. Се што ќе ми пишете ќе ми биде од полза, пишете ми што би им рекле вие на вашите родители...