1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Го има некој гледано филмот ... ?

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од vendiii, 30 октомври 2011.

 1. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.460
  Гледав нема ваква тема е мене ми е прекупотребна ...

  Го има некој гледано филмот Waiting for Forever (2010) нетов не дава да се луксузирам со експерименти :D ако не вреди да не го гледам :?: .
   

  Прикачени фајлови:

  На MaTo му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Cynthia

  Cynthia Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  620
  Допаѓања:
  2.366
  Пол:
  Женски
  Ухуху, одлична тема. :)

  Го има некој гледано „The butterfly effect“?
  Се мислам дали да го симнам, имам точно уште за филмов и после сум офф ди лимит.
  [​IMG]
   
  На maryJ му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.780
  Допаѓања:
  4.147
  Пол:
  Женски
  Да го симнеш. За мене е еден од подобрите филмови кои ги имам гледано.
  Ако си љубител на психолошки приказни нема да зажалиш

  А за Waiting for forever :shake:
  Уствари зависи што очекуваш
  Лимонатка :D
  Момче што работи како жонглер и ја следи девојката што ја сака низ цела држава каде и да живее.
  Ништо посебно. Има милион други филмови поромантични од овој
   
  На Cynthia му/ѝ се допаѓа ова.
 4. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.846
  Допаѓања:
  13.327
  G.I. Joe или The last airbender?

  И јас ќе прашав за The Butterfly Effect, aма веќе сте кажале.
   
 5. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.775
  Допаѓања:
  22.398
  Пол:
  Женски
  убав филм ако си фан на романтични филмови!
  Мене лично многу ми се допадна, една поинкава (малку чудна ) љубов!
  во тоа време ми требаше нешто што ќе ми ја врати вербата дека постои виситинска љубов! успеа 8)
  Ми се допадна начинот на кој типот ја сакаше и никогаш ја немаше заборавено, иаку мислам дека сепак тоа е малце претерано, но сепак, можеби некаде постои!
  Мене ме разнежни, ептен,
  се расплакав како кишна година, да :wasntme: ималце ми е срам :$ да зборам јавно :lol:
  мислам дека ќе ти се допадне ;)
   
 6. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.027
  Го има ли некој гледано Waist deep ?
  Се сеќавам отворив тема за него ама мислам дека сеуште никој нема ништо напишано :?:
   

  Прикачени фајлови:

  • waist_deep.jpg
   waist_deep.jpg
   Големина на фајлот:
   48,9 KB
   Прегледи:
   1.334
  На MaTo му/ѝ се допаѓа ова.
 7. meandyou

  meandyou Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  353
  Допаѓања:
  193
 8. SarahTayMomsen

  SarahTayMomsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  650
  Го неам гледано но го изгледав трилерот и ми се чини дека е интересен изгледај го трилерот и ти па види :!: :hai:
   
 9. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  Ги има некој гледано The Deer Hunter
  [​IMG]
  и Into the Wild
  [​IMG]
  ??
  Се мислам дали да ги спуштам :?:
   
 10. glamour-lady

  glamour-lady Популарен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  775
  го има некој гледано:
  Our Idiot Brother (2011) ??

  [​IMG]

  сакам да го симнам но дали вреди да трошам GB на овој филм :?: :?:
   
 11. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.546
  Four Christmases

  [​IMG]
   
 12. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
  Јас го имам гледано Four Christmases и интересна комедија е.Баш за празничните денови :) .

  Е сега комедија како комедија не треба да очекуваш којзнае што.За опуштање и релаксација е одличен. Но мене лично во почетокот ми беше поинтересен,таму некаде на крајот станува малку досаден.
   
 13. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.542
  Го има некој гледано, да трошам време на него или не ? :)
  [​IMG]
   
 14. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.329
  Не сум го гледала, ама не верувам да има утка со Џеколсон и Фриман :)
   
 15. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.012
  Пол:
  Женски
  The Rite
  [​IMG]
  http://www.imdb.com/title/tt1161864/
  Го има ли некој гледано??Добар е? Јас го обожавам Ентони Хопкинс и не ми се верува дека со него може да биде лош,но сепак да си прашам :wasntme:
   
 16. Anouk

  Anouk Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  806
  Допаѓања:
  1.380
  И јас го обожавам, баш затоа го гледав филмот.
  Многу ми се допадна :)
  Гледај го!
  Многу добар и поучен филм :)
  10/10
   
  На tinkerbelll му/ѝ се допаѓа ова.
 17. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
  Го има некој гледано Pulp Fiction на Тарантино?
  После Неславни копилиња ми се гледа некој друг така од Тарантино добар.
  [​IMG]
   
 18. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.204
  Допаѓања:
  41.617
  Пол:
  Женски
  ^^
  Pulp fiction ти е ремек дело! Греота да не го гледаш :)
   
  На BlackSwan5 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.212
  Допаѓања:
  41.354
  Jас сакам да го гледам

  And Soon The Darkness ми се виде интересен траилерот, па ако може некоја што го гледала да каже дали е арен :)
   
 20. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.258
  Лудо, го имам гледано поодамна. Од тоа што се сеќавам, добар беше. Барем мене ми се допадна. На моменти помалку досаден и тапкаше во место приказната, ама ок е за едно гледање. :)