1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Го фатив брат ми како мастурбира

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од misskitty, 17 јуни 2014.

 1. misskitty

  misskitty Нов член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2014
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Здраво, нова сум тука, бидејќи не знаев на кое друго место да се обратам со оглед на тоа дека срам ми е на другарките да им кажам..и затоа молам за ваш совет :)
  Да не комплицирам многу, последните 2 недели сум принудена да спијам во собата на брат ми бидејќи мојата се реновира. Јас сум 18 а он е 19 год. И секоја 2-3 вечер кога ќе легнеме да спиеме он чека на мене да заспијам и се става на PC и почнува да си ја прави машката работа..а не знае дека уште не сум заспана и дека можам да го видам :( И не знам ни јас зошто една вечер ми дојде преку глава од тоа и намерно го прашав што прави..и тука ептен се засрами он, почна да се вади бла бла..отогаш поминаа 4 дена и уште немам зборено за тоа со него а го осеќам дека ме избегава изгледа од срам хх кутриот :rofl: Сакав да знам што да направам сега за да се смири и да не се осеќа глупо :( Дали на некоја од вас и се десило ова ??? :(
   
 2. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.603
  Допаѓања:
  8.005
  Што да правам !??

  Леле ама си лоша.. си го утепала брат ти. :D Нема везе де, прави се дека не се десило и прави му нормален муабет неповрзан со тоа :angel: за да не го потсетуваш дополнително . А за конкретно случката не ни треба нешто да правите дополнителен муабет. Било па прошло, малку незгодна работа е, ама нормална...
  Ако нешо те избегава кажи му: Дај бе не претерувај па и ти, голема работа што те прашав за тоа, тогаш.. бидна. И смени тема и уште некој ден ќе пројде додека да му помине на брат ти и никому ништо.
   
  На cinderella93, Lovely93 и misskitty им се допаѓа ова.
 3. IvanovskaM

  IvanovskaM Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2014
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  245
  Што да правам !??

  Ретко која сестра не го фатила братот у таква ситуација :D За жал!
  Јас едноставно се напраив како да не сум видела и не разговаравме воопшто за тоа, така и си заврши. Ако си поблиска со него сврти му на шала, ако не остави ќе му помине срамот за некое време.
   
  На Lovely93 и misskitty им се допаѓа ова.
 4. misskitty

  misskitty Нов член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2014
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Што да правам !??

  Хаха Madam-A во право си дека го утепав, кога ке ми се врати филмот воопшто не требаше да го прашам..ама па знаејќи дека имам човек пред мене што си игра со другар му, едноставно неможеш да затвориш очи и да спиеш... :lol:
   
  На Strapon му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.603
  Допаѓања:
  8.005
  Што да правам !??

  :D Абе да, и ти си во право. Незгодна ситуација било и за тебе, нема што :) Не се замарај, па тој е крив уствари, требало до во веце да иде или нешо такво :^) Ајде сега нека си го крка срамот кога не внимава :lol: и после некое време: исто како да не било ;)
  Леле кој знае колку им е незгодно на браќава што сте ги фатиле :rofl:
   
  На Strapon и misskitty им се допаѓа ова.
 6. misskitty

  misskitty Нов член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2014
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Што да правам !??

  Хаха лелеее ај ја што се потресувам, тоа ради него ми е, ама стварно е смешно хахах не ни можам да си замислам што му иде сега низ глава хихихи :rofl:
   
 7. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.016
  Пол:
  Женски
  Што да правам !??

  Хахах не требало да го прашаш бе, глупаво е.... :lol: Мислам знаеш што прави, зашто да го засрамуваш со прашување. :D Јас го имам фатено брат ми како гледа порнич ама нормално дека си се направив како ништо да не сум видела. :D Ама во секој случај сам си е најмногу крив, ете и нека гледа пред тебе порничи ако толку мора ама дискретно, а другото нека си го прави во ВЦ бе. Самата помисла дека сестра ти спие на некој метар од тебе не знам како не му ја убива желбата. :rofl:
   
  На cinderella93 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.028
  Допаѓања:
  25.009
  Што да правам !??

  Ништо , прави се како никогаш да не се случело :D , прави муабет и воопшто не му го спомнувај тоа.

  И по можност да имаш на ум дека секој пат кога ќе влегуваш кај брат ти во соба има шанса да врши работа , без разлика дали е наутро или навечер :D . Кога ќе те пукне криза не се бира време :lol:
   
 9. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.603
  Допаѓања:
  8.005
  Што да правам !??

  Сега сигурно сега ќе се одмара од такви активности некој период.. може тогаш не му се убивала желбата што сестра му „спиела“ во иста соба, ама гарант сега трауми има братов :)
  Се шалам, ајде Кити, ништо страшно.. :)

  Вака го замислувам: [​IMG] :D

  Во прилог: http://www.youtube.com/watch?v=VrAcV2ywnqc :lol:
   
  На misskitty му/ѝ се допаѓа ова.
 10. misskitty

  misskitty Нов член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2014
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Што да правам !??

  хахаххахах лелел малово злобнооо вика All the time it's girl girl girl хахаххах за греотка :rofl: Иначе кога го прашав се препоти и почна да дтка малце хуху и имаше слична фаца како Колин <3 ептен го сакам колин :D како и да е, ова нема да му го спомнам пак освен ако он не ја отвори темата или пак ако почне да си го мава дур спијам !!!
   
 11. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.016
  Пол:
  Женски
  Што да правам !??

  ^^ Ма секако дека нема да спомне, не е будала. :D И ти нема зашто да му спомнуваш бе остај го детето на раат, на другар може би му спомнала ама на брат постар никогаш. :D Крај краева, ќе се среди твојата соба и ете ти спас, не се потресувај. :lol: Нека си остане ова табу тема меѓу вас, така е дефинитивно најприродно. :wasntme:
   
 12. 123.Maki-first

  123.Maki-first Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2010
  Пораки:
  176
  Допаѓања:
  107
  Пол:
  Женски
  Ахаахахахааха, вака па мене сестра ми ме фати :rofl: (facepalm) Мораме да спиеме во иста соба бидејќи е трособен станот, а ние сме 3 сестри, порано кога бев многу ненаситна морав секој ден, а никогаш не бев сама дома, во WC ладно, па морав да чекам да заспијат. Си праев под ќебе, не ми требаше ни порнич, ама женски оргазам знаете како е, дишење бара... :lol:
   
  На Кавалер, Mileivanov и Strapon им се допаѓа ова.
 13. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  764
  Допаѓања:
  5.361
  Пол:
  Женски
  Што да правам !??
  Види девојче ако ти смета тоа додека си во неговата соба или замини си од собата или поразговарај сега незнам глупаво е во лице да му кажиш еј брат не мастурбирај додека сме во иста соба, или легнувај после него пошто кажуваш дека на комп гледа порничи.......за момент се ставив на твое место и мене лично нема воопшто да ми е убаво да го гледам брат ми да си го тинка пред мене ,па воздишки па незнам....морбидно ми е извини можеби само јас трагично го сваќам ова
   
  На MarianaBT, Alisa22 и Petar80 им се допаѓа ова.
 14. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  905
  Пол:
  Женски
  I jas nekolku pati ... no izbegnuvam se pravam naudrena .. nisto strashno
   
  На Pabi19 му/ѝ се допаѓа ова.