1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Градежен факултет-Скопје

Дискусија во 'Канта' започната од Assassin, 27 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Assassin

  Assassin Активен член

  Се зачлени на:
  27 август 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  11
  Дали има некој кој може да каже повеќе за овој факултет? Поточно Конструктивна насока, лесно, тешко за професорите?
   
 2. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.907
  Допаѓања:
  79.517
  Пол:
  Женски
 3. Assassin

  Assassin Активен член

  Се зачлени на:
  27 август 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  11
 4. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.355
  Пол:
  Машки
  заминаа индексите:D

  [​IMG]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.