Гради

Дискусија во 'Канта' започната од LadyIvvy, 31 јули 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LadyIvvy

  LadyIvvy Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  768
  Здраво ! Темата ja именував гради, за секаков проблем што го имате со вашите гради. Мене ме интересирa за ВОВЛЕЧЕНИ БРАДАВИЦИ. Како да си помогнам, многу ми влиjаат на самодовербата. Освен операциjа што би помогнало барем малце да се испакнат??? :(
   
 2. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  15.233
  Допаѓања:
  74.845
  Пол:
  Женски
  На LadyIvvy му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.