1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гратис влезници

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од BeLLaDona23, 5 април 2012.

 1. BeLLaDona23

  BeLLaDona23 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  809
  Допаѓања:
  1.871
  Пол:
  Женски
  Епа вака,
  Целта на оваа тема е секој феминка што знае некој интернет портал, емисија, радио емисија и слично каде што се доделуваат гратис влезници, ваучери и слично да го сподели во темава :)
  Еве јас прва ке кажам на пр. на http://www.kadevecer.com.mk редовно доделуваат гратиси, мене вчера ме извлекоа и бев во МКЦ на начос и пивце со дечко ми и супер беше :D
   
 2. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  6.030
  Па обично наоѓам случајно од некој за во дискотека или за некој настан, а да барам по секоја цена - да сум гагатор тоа не :)
   
 3. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.866
  Допаѓања:
  2.036
  Уште ме боли душата за тие гратис влезници
  добив две гратис влезници за концерт на Владо Јаневски
  бидејќи немав друштво не ни ги подигнав и не отидов :(