Графички дизајнер

Дискусија во 'Барање работа' започната од pisces1991, 22 мај 2012.

 1. pisces1991

  pisces1991 Активен член

  Се зачлени на:
  22 мај 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Доколку имате некакви информации за работно место или пак ви треба графички дизајнер за некакви фриленс услуги пишете овде. :)