1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Грдо или Пријатно ?

Дискусија во 'Канта' започната од secret.girl, 2 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. secret.girl

  secret.girl Активен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2012
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  Дали од страна изгледа Грдо Женско да пуши цигари ?
   
 2. SimplyElegant

  SimplyElegant Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2012
  Пораки:
  746
  Допаѓања:
  778
  Пол:
  Женски
  Мене пушењето цигари ми изгледа грдо, сеедно дали станува збор за женско или за машко.
   
 3. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.048
  Многу ми е грдо кога се отвараат вакви теми |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.