Гурко

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Anely, 13 април 2011.

 1. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  224
  Незнам дали имате слушнато за фотогароф, но сакав да рпасам дали се има некој сликано кај него и дали навистина може по сликањето да ве викнат за модни ревии, кастинзи, снимање спотови и слично?
   
 2. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.510
  Ѓурко

  Мислиш Гурко?
  :^)
  Имаше порано студио во просториите на ТЦ Бисер на катот.
  Кога и да поминевме се газевме од смеење со другарка ми, затоа што и ги правеше спотовите на Ноне порано.
  И воедно - ја фотографираше.
  |(
  http://www.youtube.com/watch?v=rtbXDwI7 ... re=related
  Импресионирани? |(

  Не баш.
  Не знам се' уште дали оперира низ градов, за фотографија си го имате Владо Георгиев, професионалец во секоја смисла на зборот за такви фотки...
   
 3. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.469
  Ѓурко

  Има тема Сакам да прашам Анели. :)
  На ревии, спотови и слично може да те викнат било кога, не мора да се сликаш кај него. Добро се додека имаш става и лице за модел.

  Општо делото? -Крш.
  Овој спотов Трендафилка што го постирала ми е фаворит. :D
   
 4. AmandaS

  AmandaS Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  141
  Ѓурко

  манијак е бе овој што ви е ! ! ! ! ! |( немој да сте се заебале кај него да отидете. вака слаткоречив е на зборови мислиш мед и млеко од уста му тече знае да ве убеди дека се е бесплатно за напредок во животот, да си започнете кариера и се тоа, АМА кога ќе треба да ве слика ќе ве испофаќа ко никад женско у живот да не видел. и сигурно ќе инсистира да се сликате во купаќи, долна облека или ако ве види послободни во размислување и голи :x
  ова со фаќањето е најмалце што ќе проба ;)