Форумџика на годината 2020

ДаЛи ЗнАеТе дИеТа Без ЈаЈца?!

Дискусија во 'Канта' започната од milenchica, 3 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. milenchica

  milenchica Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  Цурици,ај кажете ми некоја диета лесна и ефикасна шо нема јајца варени во неа пошто неможам да ги смислам :puke: и дали имате искуство со медобил за слабеење.... оваа зима ми :swear: мамата ... МОРАМ ДА СИМНАМ НЕКОЕ КИЛЦЕ ! помоооош!
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.843
  Допаѓања:
  114.759
  Милечица,разгледај го цел подфорум,сигурно ќе најдеш некоја како за тебе,без јајца. ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.