1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Давање часови по хемија

Дискусија во 'Канта' започната од Natalyy123, 11 септември 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Natalyy123

  Natalyy123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 март 2017
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  146
  Пол:
  Женски
  Здраво :) Од Скопје сум студентка втора година и би сакала да давам часови на основци по хемија. Околу која цена се движат часовите по хемија?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.