1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дадилка што тепаше дете

Дискусија во 'Канта' започната од Mantub, 23 ноември 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mantub

  Mantub Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 ноември 2017
  Пораки:
  10.800
  Допаѓања:
  97.055
  Пол:
  Женски
  Веројатно сте виделе пред некпј ден дадилката што го исплеска детето во игротека. Верувам дека сте згрозени, дали имате информации што се случи со дадилката, приведена е, притвор?
   
 2. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  14.611
  Допаѓања:
  70.686
  Пол:
  Женски
  https://forum.femina.mk/threads/Дадилка-тепа-мало-бебе-во-Скопје.24573/page-17#post-4688656
   
 3. Mantub

  Mantub Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 ноември 2017
  Пораки:
  10.800
  Допаѓања:
  97.055
  Пол:
  Женски
  На mariz му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.