1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Далеи ве фатиле додека мастурбирате.

Дискусија во 'Канта' започната од deer, 21 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. deer

  deer Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2011
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  39
  Темата е дали ве фатиле додека мастурбирате, и дали вие сте фатиле некој од родителите како се самозадоволува.
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.024
  Допаѓања:
  6.174
  Пол:
  Женски
  Повеќе теми има за самозадоволување,нема потреба од ваква.Ставам клуч.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.