Дали би донирале бубрег?

Дискусија во 'Канта' започната од connie, 6 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. connie

  connie Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2011
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  204
  Како што кажува и насловот, дали некогаш би донирале бубрег за да спасите некого?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.872
  Допаѓања:
  54.024
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.