1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали би имале храброст... ?

Дискусија во 'Насмевка' започната од thelittle17, 14 април 2011.

 1. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.662
  Пол:
  Женски
  Дали би имале храброст да го кажете вашето вистинско име тука и сега ? :) :D
   
  На ELIDavor му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Хахахахахахаххахаха, не.
   
 3. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.444
  Пол:
  Женски
  Да , Ирена.... лелеееееееее.
  Па има една тема "Kако се викате", си кажавме таму.
   
  На thelittle17 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. KalaV

  KalaV Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  301
  Име можеби, презиме ноу веееј :)
  На крај краева, не дека некој го интересира моето име и презиме,ова е форум.
  Баш поради тоа што се претставуваме со одреден псевдоним имаме повеќе сила да бидеме искрени. :)
   
 5. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.662
  Пол:
  Женски
  па зашто да не го интересира :) ?
  па што ако е форум не се вика само еден човек така :D :D
   
 6. glamour-lady

  glamour-lady Популарен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  775
  немам храброст да го кажам името, бидејќи нема да можам да ги користам привилегиите кои ги нуди анонимноста на форумов... доколку го кажам името некој што ме познава кога ќе ми ги разлиста мислењава одма ќе познае која сум, плус имам име кое ретко е застапено во Македонија :D
   
  На Brokeneyes и thelittle17 им се допаѓа ова.
 7. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.158
  Допаѓања:
  14.166
  Пол:
  Женски
  Елена. :P
   
  На Tumblr.123 и thelittle17 им се допаѓа ова.
 8. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.662
  Пол:
  Женски

  мило ми е Ангела :*
   
  На girlinlove и Elennaa им се допаѓа ова.
 9. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.429
  Никако нема шанси. Се би кажала само името нееееееееееееееееееееее :D :D
   
 10. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.662
  Пол:
  Женски

  па зашто да не ? не си ти единствен/а со твоето име.. илјадници ги има :^)
   
  На Twinkles му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  879
  Пол:
  Женски
  Име да, презиме не :)
   
 12. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.662
  Пол:
  Женски

  eпа кажи го де :)
   
 13. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.464
  Може иницијали :P :D

  Ајде бе девојки кој би ризикувал сепак форумов има 20 000 членови ама што има да ризикувам :D ... Овие што кажаа :clap: за храброста .
   
 14. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  Па името си го имам кажано... ама на една друга тема :D
   
 15. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.662
  Пол:
  Женски

  Па кажи го и тукаа ..
  форумов као шо кажавте има поише од 20 илјада члена.. не сте вие единствени со вашето име :)
  нема потреба од иницијали кажето го ИМЕТО! :D :D :D
   
 16. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  380
  |( Ауч се подобри и подобри теми се отвараат :^)

  Бтв У контекст на темава форумов е анонимен и баш заради тоа имаме корисничко име :fubar:
  Да не треба и матичен број, улица,број... :yawn:

  Цццц...КЛУЧ :rock:

  Има ваква тема, разгледај малце
  forumski-igri/kako-se-vika-forumdjikata-nad-vas-t3967/

  Што ли следно ќе биде!?
   
  На Sephora му/ѝ се допаѓа ова.
 17. TheaEsposito

  TheaEsposito Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.460
  Теодора. :)
   
  На thelittle17 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.662
  Пол:
  Женски

  не сум видела !! :)

  кој спомна матичен број ? :D
   
 19. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.481
  Thelittle17 ако некоја сакала да си го каже името ќе го ставела за корисничко име.

  Втора работа, иако има членки кои си го кажале името и откриле идентитетот, некои од нив го чуваат за себе. Ти ако ги препознаеш по пост, облеката постирана во темите за модни критики и ред други работи е веќе сосем друго нешто, чиста случајност, среќа во несреќа или како и да е.
  Личен избор е дали ќе си го кажат името или не.
  Форумов ако сака нема има и милион корисници, ама тоа не е причина да каже некоја јас се викам Слаѓана и што ако? Пак нема да ме дознаете.

  Пролистај наоколу, види кои работи се кажани по темите, некои се навлезени во длабоката приватност. Лошо ќе е тие истите да излезат на виделина, а тоа полесно ќе се случи доколку името е познато. Не дај боже пак презиме.

  Тоа со матичниот број верувам беше сарказам, кој ти не го разбра.
  Се согласувам за клуч на темава, изреволтирана сум што едни исти работи одново и наново ги има.
   
 20. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.662
  Пол:
  Женски