Дали боли прв пат?

Дискусија во 'Канта' започната од Lina12, 27 октомври 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lina12

  Lina12 Нов член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Дали боли прв пат?дали боли при кинење на хименот????
   
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.304
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.