Дали вашиот партнер знае дека го користите форумов?

Дискусија во 'Канта' започната од Angel-Adriana, 29 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  552
  Насловот кажува се!
  Не бев сигурна каде да ја ставам темава, па ја ставив тука... :$

  Мојот незнае :!: , бидејќи тука се доверувам и си ги кажувам сите искуства! :$ :lol:

  Дали вашиот партнер знае? :?:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.