1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали косата побргу расте ако ја пострижуваме почесто?

Дискусија во 'Канта' започната од waldorf, 18 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. waldorf

  waldorf Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.052
 3. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.