Дали машките парфеми ви се допаѓаат повеќе од женските?

Дискусија во 'Парфеми' започната од stefiy, 5 јули 2012.

 1. stefiy

  stefiy Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2011
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  71
  Кажете си го мислењетоо :* :D
   
 2. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.261
  Допаѓања:
  399
  Дали мислите дека машките парфеми се поубави од женските пар

  ммммм ДА! Ги обожавам, толку ми се секси и поубави од женските, па често му крадам на мојон и си се прскам :tmi:
   
 3. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.883
  Дали мислите дека машките парфеми се поубави од женските пар

  Mислам дека е глупа темава.
  Aко ти се допаѓа некој машки парфем, ете ти тема, стави слика, опиши го, кажи дека го сакаш, и толку. Aко за секое прашање поврзано со парфеми се отвара тема кај ќе е крајот на форумов.
  Има убави и машки и женски парфеми, во секој случај. ;)
   
  На i...ja, Special.Someone и tinkerbelll им се допаѓа ова.
 4. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.259
  Допаѓања:
  7.815
  Пол:
  Женски
  Дали мислите дека машките парфеми се поубави од женските пар

  Ауу машки парфеми :inlove:
  Многу сакам машко што убаво мириса. Во поголем случај да машките парфеми ми се поубави од женските :inlove:
   
 5. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.296
  Дали мислите дека машките парфеми се поубави од женските пар

  дефинитивно ке кажам ДА
   
 6. AnGel.fire

  AnGel.fire Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  533
  Допаѓања:
  221
  Дали мислите дека машките парфеми се поубави од женските пар

  Даааа!!
   
 7. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.320
  Многу ми се поубави машките од женските, често и му крадам на татко ми :lol:
   
  На Gordana10 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.011
  Пол:
  Женски
  Машки парфем си е машки а женски си е женски.Неможам јас да разберам како може женско да користи машки парфем :^) Проста причина НЕ Е женствен!
  Има убави и машки и женски парфеми,но толку многу се разликуваат што мене ми е глупаво и воопшто да ги споредувам.
  Никогаш не сум користела и немам намера да користам машки парфем,затоа што според мене една жена треба да се чувствува женствено и секси,а која женственост ти ја дава машки парфем?
  Неможам да одговорам дали машките ми се допаѓаат повеќе од женските,затоа што се 2 различни работи кои според мене не се споредуваат.
   
  На Special.Someone, Sexybaby86 и LilBaby им се допаѓа ова.
 9. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.934
  Убави сеа али сепак никад неам стаено машки и не планирам да ставам.. :)
   
 10. moonlight-girl.55

  moonlight-girl.55 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  1.456
  Допаѓања:
  2.427
  Да!
  Кога сум кај дечко ми, си прснувам некогаш. :lol:
   
 11. butterfly33

  butterfly33 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.093
  Даа... Многу убо мирисаат и плус некако потрајни се :D
   
 12. fernandez

  fernandez Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2012
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  51
  искрено женските ми се пубави понежни се и поблаг мирис имаат
   
 13. Muffin.Love

  Muffin.Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  14
  Дааааааа!!! Парфеми имам преку 8 кои ретко ги користам, а од татичко си го крадам One Million, а он се жали дека му се троши и незнае како. :lol:
   
 14. kikav

  kikav Популарен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  2.711
  Допаѓања:
  2.030
  дефенитивно да и повеќе траат од женските
   
 15. d.i.n.a

  d.i.n.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  20
  Даааааааааааа :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
   
 16. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  Па некои да..Многу има машки парфеми кои повеќе ми се допаѓаат од женските...Ептен убав мирис ми имаат :inlove:
   
 17. Kristinna1

  Kristinna1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  124
  ни ја незнам што да кажам ...машките ми се допаднаа парфемите повеќе од женските ама и од женските се поубавиииии!! :D
   
 18. LovePeace

  LovePeace Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2012
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  37
  Дефинитивно да! Ги обожавам машките парфеми :inlove:
   
 19. Mia-K

  Mia-K Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  503
  Допаѓања:
  215
  Пол:
  Женски
  Зависи, некои машки парфеми се поубави од женските,а некад обратно.:D :*
   
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.779
  Абе за парфеми не знам, ама дезодорансите дефинитивно! Ехее само колку пати сум му крадела на брат ми :lol: