Дали може да бидам бремена ?

Дискусија во 'Канта' започната од Nikolina97, 16 октомври 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nikolina97

  Nikolina97 Нов член

  Се зачлени на:
  7 септември 2014
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Дали може да бидам бремена а притоа сум немала секс и партнерот ми свршил кај вагината... дали може да залута некој сперматозоид и слично ?
   
 2. leona83

  leona83 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2014
  Пораки:
  2.548
  Допаѓања:
  1.975
  Пол:
  Женски
  Има ваква тема, разгледај прво и не лупај глупости, не може да бидеш бремена.
   
 3. Nikolina97

  Nikolina97 Нов член

  Се зачлени на:
  7 септември 2014
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  каде е таа тема на овој форум или ?
   
 4. Adina

  Adina Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  1.048
  Допаѓања:
  8.022
  Пол:
  Женски
  seks/dali-sum-bremena-t424/

  ти стварно прашањево го постави или пробвиш да не ди*иш? Канта! |(
   
 5. Nikolina97

  Nikolina97 Нов член

  Се зачлени на:
  7 септември 2014
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  5 дена ми касни.. затоа сум исплашена
   
 6. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.146
  Допаѓања:
  912
  Пол:
  Женски
  Постави го прашањето во соодветната тема што ти ја напишаа погоре,оваа ќе мора да оди во канта бидејќи е дупла и бесмислена.
   
 7. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.318
  Допаѓања:
  5.256

  Зависи колку брзо трчаат сперматозоидите. Можеби некој ти клизнал од вулвата па преку клиторисот и срамната усна дошол до хименот, поминал покрај цервиксот и се упатил кон утерусот и дирекно се бапнал во овариумот и несреќно загинал.
  :!: Не си трудна!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.