Дали некогаш ве фатиле на дело кога сте имале секс?

Дискусија во 'Секс' започната од anima, 12 мај 2010.

1. anima

anima Истакнат член

Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    559
    Допаѓања:
    264
    хахах не,ама баш ме интересира ако некој има вакво искуство па ајде нека го сподели :)

На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  2. femina90

femina90 Популарен член

Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    3.997
    Допаѓања:
    2.284
    haha pa sea ne znam dali e fakjanje na delo,ama edns koga bevme na vikend so drustvo,osetivme kako edniot drugar se priblizuva kon vratata i nabrzina se pokrivme,kolku kako priemtil ne znam,ama znam deka odma si izleze :lol:

3. aaaaa

aaaaa Популарен член

Се зачлени на:
    9 април 2010
    Пораки:
    608
    Допаѓања:
    959
    не до сега ама кога би се случило така уф не знам што ќе направам.ќе посакам да пропаднам во земја

4. Echo

Echo Истакнат член

Се зачлени на:
    24 март 2010
    Пораки:
    215
    Допаѓања:
    82
    Хммм, засега сеуште не, ама често ризикуваме, па неколку пати сме биле, онака, блиску, но се надевам дека нема да се случи. :lol: :$

5. annnni

annnni Популарен член

Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    619
    Да ме имат фатено...иииииии потонав од срам...... :$

На maja.kostovska му/ѝ се допаѓа ова.
  6. ivance5

ivance5 Истакнат член

Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    226
    Допаѓања:
    154
    АААААААА многу добра тема! Не ме фатиле, за среќа, инаку би умрела од срам!

7. bona

bona Популарен член

Се зачлени на:
    9 декември 2009
    Пораки:
    1.592
    Допаѓања:
    256
    досега ниту мене ми се нема случена, и се надевам дека никогаш нема да ми се случи, и јас би умрела од срам :$

8. snake

snake Истакнат член

Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    877
    Допаѓања:
    117
    леле мене ова ми се има десено 2-3 пати мајка ми не фати на дело добро не баш на дело али блиску беше зошто не знае да тропа на врата и еднаш не има фатено брат му на дечко ми е тогаш стварно ми помислив зини земјо голтни ме ми беше многу срам :$ :$ :$ :$ :$ :$

9. Miss-Perfect

Miss-Perfect Истакнат член

Се зачлени на:
    4 мај 2010
    Пораки:
    368
    Допаѓања:
    68
    Хахаха ме насмеа темава :lol: До сега не ми се има случено тоа, иако сум била многу блиску до тоа. За среќа секогаш се наоѓало нешто да се покриеме и да се направиме демек спиеме, демек се облакам па да не влегува мајка му и сл. :lol: :lol: :lol: Инаку кога би ми се десило вакво нешто... леле би умрела од срам, незнам што би направила :whew: :$ :tmi:

10. donna.17

donna.17 Популарен член

Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    1.695
    Допаѓања:
    4.956
    Ме немаат фатено скрос на дело али било многу близу. Баба му пред 1 недела стана од спиење и тропна на врата среќа што беше заклучена инаку готови бевме. (Рече.Бабе што ти е да не те боли нешто) ваљда многу гласна сум била :D :D :D :$

На Lolo5, Draganax01, Aneto10 и 6 други им се допаѓа ова.
  11. k.i.m

k.i.m Популарен член

Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.721
    Допаѓања:
    5.118
    ахахахаха ме пресмеа :rofl: :rofl: :rofl:

12. XstrongerX

XstrongerX Популарен член

Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    1.646
    Допаѓања:
    4.029
    многу пати ..па фала богу не живее со конзервативни луѓе ...да се има случено ехее колку пати мајка му ( еднаш во баш непријатна поза не затекна 8) :lol: ) брат му дедо му ...се изнасмеавме само тоа ни остана :D
    непријатното следува после кога прават шеги на наша сметка ;)

13. OzzyAngel

OzzyAngel Популарен член

Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.207
    На дело не не фатиле т. е. не не виделе ама најпресно сега брзо што се случи беше вака: Јас и тој кај него си имаме однос и некој тропа на врата...вратата заклучена беше и дечко ми вика Кој е? И од таму брат ми, јас сум! И му вика што е? И овој “абе си ги остајвме наочарите тука“ И му вика дечко ми ај ќе ви ги донесиме ние за 5 мин. И брат ми упорен “ама сега сакаме“ И ај стана дечко ми и му ги подаде! Глупости! :lol: :lol:

14. she-17

she-17 Истакнат член

Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    142
    Допаѓања:
    23
    ни влезе бабата на дечко ми ама незнам колку видела ја подотвори само малку вратата, рече ауу извинете и замина. ми помина секаква желба за секс дури мислев да не се појавувам повеќе дома кај него ама ајде брее гајле ми е 8) :lol:

15. Unfaithful18

Unfaithful18 Популарен член

Се зачлени на:
    11 јануари 2010
    Пораки:
    2.375
    Допаѓања:
    1.067
    Аман бре :) Леле јас би пропаднала во земја од срам :o

16. barbiegirl

barbiegirl Истакнат член

Се зачлени на:
    16 јануари 2010
    Пораки:
    129
    Допаѓања:
    46
    Хахаха колку јака тема :rofl:
    Еднаш ми се имаше нешто вакво случено. Кај дечко ми (бивши) ја `во скут` и неочекувано некој оп на врата.. Татко му.. Среќа во моментот ме гушна и ја одма маичката надоле, а јас баш `лице` во лице со човекот :$ Беше касно а он живее сам па ни на крај памет не ни беше дека некој воопшто ќе се појави. Долго време воопшто не отидов кај него!! :$ Ама ете пројде и скоро да сум заборавила а баш викендов бев кај него и го видов татко му и нормално како ништо да не било.

17. shila

shila Истакнат член

Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    0
    мене нешто вакво ми се случи ...бев кај дечкоми и ненадејно цимерите се дојдоа порано,а ние не слушнавме зошто бевме малку погласни :P :P па добро што беше затворена вратата од собата (и тоа дневната) :lol: и брзински се облековме.... ама тој саат што седев кај дечкоми ми беше нај пеколниот во цел живот пукнав од срам :$ :$ ...

18. XstrongerX

XstrongerX Популарен член

Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    1.646
    Допаѓања:
    4.029

во таа куќа е све откачено :rofl: :D
    иде мајка му од врата ( cме заборавиме да заклучиме , ден -два пред нова година ) и носи жената во раце новогодишни поклончиња за двајцата а ние онака занесени тој над мене јас расчекорена згора на тоа си правевме некојси фетиши секси долни веш и влегува цела насмеана и си пее дедо мраз дедо мраз дојде и кај нас
    и дечко ми прсна во смеа и вика дедо мраз дедо мраз ми го виде голиот газ и се покри набрзина сите се изнасмеавме :lol: :rofl:

На Lolo5, Draganax01, makgirl и 9 други им се допаѓа ова.
  19. ma4ence-d

ma4ence-d Истакнат член

Се зачлени на:
    6 јануари 2010
    Пораки:
    58
    Допаѓања:
    6
    хехехехехехеее.... ме изнасмеааа... алал да ти ееее... оваа зна4и сварно добра тема... мене ми се нема десено да не фатат скрос туку само да ре4еме преку врата...

20. ane111ane

ane111ane Истакнат член

Се зачлени на:
    2 септември 2010
    Пораки:
    32
    Допаѓања:
    4
    so temava mi se otvoria starite rani...taman mislev deka zaboraviv :D
    ALFITE NA VODNO :worried:SSSSSSSSSSSSSSSSSS
    [mod-kirilica:1kmniuwk][/mod-kirilica:1kmniuwk]