1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали некогаш ве фатиле на дело кога сте имале секс?

Дискусија во 'Секс' започната од anima, 12 мај 2010.

  1. anima

    anima Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    559
    Допаѓања:
    275
    хахах не,ама баш ме интересира ако некој има вакво искуство па ајде нека го сподели :)
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  2. femina90

    femina90 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    3.997
    Допаѓања:
    2.346
    haha pa sea ne znam dali e fakjanje na delo,ama edns koga bevme na vikend so drustvo,osetivme kako edniot drugar se priblizuva kon vratata i nabrzina se pokrivme,kolku kako priemtil ne znam,ama znam deka odma si izleze :lol:
     
  3. aaaaa

    aaaaa Популарен член

    Се зачлени на:
    9 април 2010
    Пораки:
    739
    Допаѓања:
    1.215
    Пол:
    Женски
    не до сега ама кога би се случило така уф не знам што ќе направам.ќе посакам да пропаднам во земја
     
  4. Echo

    Echo Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 март 2010
    Пораки:
    215
    Допаѓања:
    114
    Хммм, засега сеуште не, ама често ризикуваме, па неколку пати сме биле, онака, блиску, но се надевам дека нема да се случи. :lol: :$
     
  5. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    646
    Да ме имат фатено...иииииии потонав од срам...... :$
     
    На maja.kostovska му/ѝ се допаѓа ова.
  6. ivance5

    ivance5 Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    226
    Допаѓања:
    196
    АААААААА многу добра тема! Не ме фатиле, за среќа, инаку би умрела од срам!
     
  7. bona

    bona Популарен член

    Се зачлени на:
    9 декември 2009
    Пораки:
    1.592
    Допаѓања:
    276
    досега ниту мене ми се нема случена, и се надевам дека никогаш нема да ми се случи, и јас би умрела од срам :$
     
  8. snake

    snake Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    877
    Допаѓања:
    124
    леле мене ова ми се има десено 2-3 пати мајка ми не фати на дело добро не баш на дело али блиску беше зошто не знае да тропа на врата и еднаш не има фатено брат му на дечко ми е тогаш стварно ми помислив зини земјо голтни ме ми беше многу срам :$ :$ :$ :$ :$ :$
     
  9. Miss-Perfect

    Miss-Perfect Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 мај 2010
    Пораки:
    368
    Допаѓања:
    75
    Хахаха ме насмеа темава :lol: До сега не ми се има случено тоа, иако сум била многу блиску до тоа. За среќа секогаш се наоѓало нешто да се покриеме и да се направиме демек спиеме, демек се облакам па да не влегува мајка му и сл. :lol: :lol: :lol: Инаку кога би ми се десило вакво нешто... леле би умрела од срам, незнам што би направила :whew: :$ :tmi:
     
  10. donna.17

    donna.17 Популарен член

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    1.718
    Допаѓања:
    5.012
    Пол:
    Женски
    Ме немаат фатено скрос на дело али било многу близу. Баба му пред 1 недела стана од спиење и тропна на врата среќа што беше заклучена инаку готови бевме. (Рече.Бабе што ти е да не те боли нешто) ваљда многу гласна сум била :D :D :D :$
     
    На Mysterious Womаn, Draganax01, Aneto10 и 6 други им се допаѓа ова.
  11. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
    ахахахаха ме пресмеа :rofl: :rofl: :rofl:
     
  12. XstrongerX

    XstrongerX Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    1.714
    Допаѓања:
    5.086
    Пол:
    Женски
    многу пати ..па фала богу не живее со конзервативни луѓе ...да се има случено ехее колку пати мајка му ( еднаш во баш непријатна поза не затекна 8) :lol: ) брат му дедо му ...се изнасмеавме само тоа ни остана :D
    непријатното следува после кога прават шеги на наша сметка ;)
     
    На Winnie Pooh му/ѝ се допаѓа ова.
  13. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    На дело не не фатиле т. е. не не виделе ама најпресно сега брзо што се случи беше вака: Јас и тој кај него си имаме однос и некој тропа на врата...вратата заклучена беше и дечко ми вика Кој е? И од таму брат ми, јас сум! И му вика што е? И овој “абе си ги остајвме наочарите тука“ И му вика дечко ми ај ќе ви ги донесиме ние за 5 мин. И брат ми упорен “ама сега сакаме“ И ај стана дечко ми и му ги подаде! Глупости! :lol: :lol:
     
  14. she-17

    she-17 Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    142
    Допаѓања:
    23
    ни влезе бабата на дечко ми ама незнам колку видела ја подотвори само малку вратата, рече ауу извинете и замина. ми помина секаква желба за секс дури мислев да не се појавувам повеќе дома кај него ама ајде брее гајле ми е 8) :lol:
     
  15. Unfaithful18

    Unfaithful18 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2010
    Пораки:
    2.382
    Допаѓања:
    1.114
    Пол:
    Женски
    Аман бре :) Леле јас би пропаднала во земја од срам :o
     
  16. barbiegirl

    barbiegirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2010
    Пораки:
    129
    Допаѓања:
    49
    Хахаха колку јака тема :rofl:
    Еднаш ми се имаше нешто вакво случено. Кај дечко ми (бивши) ја `во скут` и неочекувано некој оп на врата.. Татко му.. Среќа во моментот ме гушна и ја одма маичката надоле, а јас баш `лице` во лице со човекот :$ Беше касно а он живее сам па ни на крај памет не ни беше дека некој воопшто ќе се појави. Долго време воопшто не отидов кај него!! :$ Ама ете пројде и скоро да сум заборавила а баш викендов бев кај него и го видов татко му и нормално како ништо да не било.
     
  17. shila

    shila Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    0
    мене нешто вакво ми се случи ...бев кај дечкоми и ненадејно цимерите се дојдоа порано,а ние не слушнавме зошто бевме малку погласни :P :P па добро што беше затворена вратата од собата (и тоа дневната) :lol: и брзински се облековме.... ама тој саат што седев кај дечкоми ми беше нај пеколниот во цел живот пукнав од срам :$ :$ ...
     
  18. XstrongerX

    XstrongerX Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    1.714
    Допаѓања:
    5.086
    Пол:
    Женски

    во таа куќа е све откачено :rofl: :D
    иде мајка му од врата ( cме заборавиме да заклучиме , ден -два пред нова година ) и носи жената во раце новогодишни поклончиња за двајцата а ние онака занесени тој над мене јас расчекорена згора на тоа си правевме некојси фетиши секси долни веш и влегува цела насмеана и си пее дедо мраз дедо мраз дојде и кај нас
    и дечко ми прсна во смеа и вика дедо мраз дедо мраз ми го виде голиот газ и се покри набрзина сите се изнасмеавме :lol: :rofl:
     
    На glupsumjbg, Michaelalala, Draganax01 и 10 други им се допаѓа ова.
  19. ma4ence-d

    ma4ence-d Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 јануари 2010
    Пораки:
    58
    Допаѓања:
    8
    хехехехехехеее.... ме изнасмеааа... алал да ти ееее... оваа зна4и сварно добра тема... мене ми се нема десено да не фатат скрос туку само да ре4еме преку врата...
     
  20. ane111ane

    ane111ane Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 септември 2010
    Пораки:
    32
    Допаѓања:
    8
    so temava mi se otvoria starite rani...taman mislev deka zaboraviv :D
    ALFITE NA VODNO :worried:SSSSSSSSSSSSSSSSSS
    [mod-kirilica:1kmniuwk][/mod-kirilica:1kmniuwk]
     
    На Buterfly2576 му/ѝ се допаѓа ова.