1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали некогаш ве фатиле на дело кога сте имале секс?

Дискусија во 'Секс' започната од anima, 12 мај 2010.

 1. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  274
  хахах не,ама баш ме интересира ако некој има вакво искуство па ајде нека го сподели :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.334
  haha pa sea ne znam dali e fakjanje na delo,ama edns koga bevme na vikend so drustvo,osetivme kako edniot drugar se priblizuva kon vratata i nabrzina se pokrivme,kolku kako priemtil ne znam,ama znam deka odma si izleze :lol:
   
 3. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  657
  Допаѓања:
  1.085
  Пол:
  Женски
  не до сега ама кога би се случило така уф не знам што ќе направам.ќе посакам да пропаднам во земја
   
 4. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  109
  Хммм, засега сеуште не, ама често ризикуваме, па неколку пати сме биле, онака, блиску, но се надевам дека нема да се случи. :lol: :$
   
 5. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  635
  Да ме имат фатено...иииииии потонав од срам...... :$
   
  На maja.kostovska му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  185
  АААААААА многу добра тема! Не ме фатиле, за среќа, инаку би умрела од срам!
   
 7. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  досега ниту мене ми се нема случена, и се надевам дека никогаш нема да ми се случи, и јас би умрела од срам :$
   
 8. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  121
  леле мене ова ми се има десено 2-3 пати мајка ми не фати на дело добро не баш на дело али блиску беше зошто не знае да тропа на врата и еднаш не има фатено брат му на дечко ми е тогаш стварно ми помислив зини земјо голтни ме ми беше многу срам :$ :$ :$ :$ :$ :$
   
 9. Miss-Perfect

  Miss-Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  73
  Хахаха ме насмеа темава :lol: До сега не ми се има случено тоа, иако сум била многу блиску до тоа. За среќа секогаш се наоѓало нешто да се покриеме и да се направиме демек спиеме, демек се облакам па да не влегува мајка му и сл. :lol: :lol: :lol: Инаку кога би ми се десило вакво нешто... леле би умрела од срам, незнам што би направила :whew: :$ :tmi:
   
 10. donna.17

  donna.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1.708
  Допаѓања:
  5.000
  Пол:
  Женски
  Ме немаат фатено скрос на дело али било многу близу. Баба му пред 1 недела стана од спиење и тропна на врата среќа што беше заклучена инаку готови бевме. (Рече.Бабе што ти е да не те боли нешто) ваљда многу гласна сум била :D :D :D :$
   
  На Mysterious Womаn, Draganax01, Aneto10 и 6 други им се допаѓа ова.
 11. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  ахахахаха ме пресмеа :rofl: :rofl: :rofl:
   
 12. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.078
  Пол:
  Женски
  многу пати ..па фала богу не живее со конзервативни луѓе ...да се има случено ехее колку пати мајка му ( еднаш во баш непријатна поза не затекна 8) :lol: ) брат му дедо му ...се изнасмеавме само тоа ни остана :D
  непријатното следува после кога прават шеги на наша сметка ;)
   
  На Winnie Pooh му/ѝ се допаѓа ова.
 13. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.222
  На дело не не фатиле т. е. не не виделе ама најпресно сега брзо што се случи беше вака: Јас и тој кај него си имаме однос и некој тропа на врата...вратата заклучена беше и дечко ми вика Кој е? И од таму брат ми, јас сум! И му вика што е? И овој “абе си ги остајвме наочарите тука“ И му вика дечко ми ај ќе ви ги донесиме ние за 5 мин. И брат ми упорен “ама сега сакаме“ И ај стана дечко ми и му ги подаде! Глупости! :lol: :lol:
   
 14. she-17

  she-17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  23
  ни влезе бабата на дечко ми ама незнам колку видела ја подотвори само малку вратата, рече ауу извинете и замина. ми помина секаква желба за секс дури мислев да не се појавувам повеќе дома кај него ама ајде брее гајле ми е 8) :lol:
   
 15. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.104
  Пол:
  Женски
  Аман бре :) Леле јас би пропаднала во земја од срам :o
   
 16. barbiegirl

  barbiegirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  49
  Хахаха колку јака тема :rofl:
  Еднаш ми се имаше нешто вакво случено. Кај дечко ми (бивши) ја `во скут` и неочекувано некој оп на врата.. Татко му.. Среќа во моментот ме гушна и ја одма маичката надоле, а јас баш `лице` во лице со човекот :$ Беше касно а он живее сам па ни на крај памет не ни беше дека некој воопшто ќе се појави. Долго време воопшто не отидов кај него!! :$ Ама ете пројде и скоро да сум заборавила а баш викендов бев кај него и го видов татко му и нормално како ништо да не било.
   
 17. shila

  shila Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  мене нешто вакво ми се случи ...бев кај дечкоми и ненадејно цимерите се дојдоа порано,а ние не слушнавме зошто бевме малку погласни :P :P па добро што беше затворена вратата од собата (и тоа дневната) :lol: и брзински се облековме.... ама тој саат што седев кај дечкоми ми беше нај пеколниот во цел живот пукнав од срам :$ :$ ...
   
 18. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.078
  Пол:
  Женски

  во таа куќа е све откачено :rofl: :D
  иде мајка му од врата ( cме заборавиме да заклучиме , ден -два пред нова година ) и носи жената во раце новогодишни поклончиња за двајцата а ние онака занесени тој над мене јас расчекорена згора на тоа си правевме некојси фетиши секси долни веш и влегува цела насмеана и си пее дедо мраз дедо мраз дојде и кај нас
  и дечко ми прсна во смеа и вика дедо мраз дедо мраз ми го виде голиот газ и се покри набрзина сите се изнасмеавме :lol: :rofl:
   
  На glupsumjbg, Michaelalala, Draganax01 и 10 други им се допаѓа ова.
 19. ma4ence-d

  ma4ence-d Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  7
  хехехехехехеее.... ме изнасмеааа... алал да ти ееее... оваа зна4и сварно добра тема... мене ми се нема десено да не фатат скрос туку само да ре4еме преку врата...
   
 20. ane111ane

  ane111ane Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 септември 2010
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  8
  so temava mi se otvoria starite rani...taman mislev deka zaboraviv :D
  ALFITE NA VODNO :worried:SSSSSSSSSSSSSSSSSS
  [mod-kirilica:1kmniuwk][/mod-kirilica:1kmniuwk]
   
  На Buterfly2576 му/ѝ се допаѓа ова.