1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали некој ја знае Bethnay Mota :) ?

Дискусија во 'Канта' започната од BestFriends.99, 15 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BestFriends.99

  BestFriends.99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2014
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  441
  Пол:
  Женски
  Bethany Mota е тинејџерка која живее во Калифорнија.Бетани со нејзиното хоби стана позната низ целиот свет,таа прави видеа поврзани со мода ,убавина и направи сам видеа како и доста интересни видеа.Исто така Бетани го оствари својот сон да а тоа е да направи своја колекција за облека со помош на Ерпостол. Ако сте опседнати како мене со мода и шминкање тогаш Бетани ќе ви помогне со тоа.

  Еве го јутјуб чанелот на Бетани :

  https://www.youtube.com/channel/UCc6W7e ... YoxOnctlFg

  Ако сакате повеќе информации во врска со неа пишете ми порака :) :inlove: :* :$
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.359
  Допаѓања:
  63.348
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.