Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали поддржувате самоубиство

Дискусија во 'Канта' започната од Rakometar, 25 февруари 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Rakometar

  Rakometar Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2017
  Пораки:
  204
  Допаѓања:
  129
  Пол:
  Машки
  Се повеќе луѓе посегнуваат по својот живот, кое е вашето мислње за самоубиството
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.217
  Допаѓања:
  57.033
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.