1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали постојат паранормални активности?;)

Дискусија во 'Канта' започната од lolitaa, 9 март 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lolitaa

  lolitaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  463
  Допаѓања:
  81
  Еве немаше ваква тема па решив да отворам,ви се има случено да видите нешто чудно или додека сте дома да се изгаси сијалицата или така нешто? :lol: и дали воопшто верувате во такви работи?
  Ја сум слушала многу приказни иако ми е малце страв,али никако неможам да поверувам на такви работи :!: :evil:
   
 2. Dijana

  Dijana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2009
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  97
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена, затоа што веќе постои слична.
  Ве молиме вашите мислења на тема паранормални активности пишувајте ги на следниот линк:
  drugata-nauka/neobjasnivi-slucki-t550/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.