1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали пред анален секс треба да се внимава што се јаде?

Дискусија во 'Канта' започната од bojanav, 20 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bojanav

  bojanav Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Сакам да пробам па сум во тек на едукација.... ги замолувам искусните феминки да ме едуцираат :) Ви благодарам :hai:
   
 2. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  Tреба да се внимава што се јаде :nod: може
  пролив да те фате
  :D :rofl:
   
 3. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.448
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.