1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали се враќа во првобитната положба после породувањето?

Дискусија во 'Канта' започната од Sonce77, 18 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sonce77

  Sonce77 Активен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2012
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  9
  Дали се враќа во првобитната положба после породувањето? Целосно ли си деформиран, имам другарки кој ми кажувале дека веќе не си истата, вагината ти е поголема и.т.н.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.933
  Допаѓања:
  66.084
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.