Дали се занимавате со пишување поезија\проза?

Дискусија во 'Канта' започната од sweetgirz, 1 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sweetgirz

  sweetgirz Активен член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2011
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  5
  :D :D јас обожаваамммммммммм да пишувам песни и состави :clap: :clap: :rock:
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.173
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.