1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сте глумеле онесвестување?

Дискусија во 'Канта' започната од Diina, 9 септември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Diina

  Diina Нов член

  Се зачлени на:
  9 септември 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Дали некогаш сте сакале да изглумите да се онесвестите и како сте го спровеле тоа,со што поточно? :D
   
 2. Twinkles

  Twinkles Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  647
  Допаѓања:
  980
  Не , Не сум глумела онесвестување. Сум немала причина , а не ни сакам. |(
   
 3. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.411
  Пол:
  Женски
  Ќе се мавнам со едно поголемо тенџере она за ајвар праење по глава и оп ме нема едно 3 дена.
  Абе прашањево оф лелеееееееее. :shake:
   
  На luci22 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.