1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сте задоволни од вашиот сексуален живот ?

Дискусија во 'Канта' започната од S.N.E.G.U.L.K.A, 1 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. S.N.E.G.U.L.K.A

  S.N.E.G.U.L.K.A Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2013
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  49
  Побарав,но не најдов ваква тема.

  Дали се согласувате во кревет со партнерот? Задоволни сте со редовноста на сексуалните односи?
  Од времетраењето на сексуалниот однос ? Дали се разочарувате ако партнерот не доживее оргазам ? Како постапувате кога на партнерот не му е до секс ? Се лутите или едноставно замижувате пред тоа ? Што е она што ве прави задоволни,а што не ?
   
 2. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.624
  А ти задоволна си?
   
  На Abeja му/ѝ се допаѓа ова.
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.453
  Допаѓања:
  58.560
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.