Дали сте излегле/би излегле без долна облека?

Дискусија во 'Канта' започната од Biny, 17 март 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Biny

  Biny Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  132
  Допаѓања:
  195
  Пол:
  Машки
  како изненадување за него/неа?
   
 2. Desi1991k

  Desi1991k Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2016
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  398
  Пол:
  Женски
  Би излегла :lol::devil:
   
  На me again, mentalmk, Romancer и 3 други им се допаѓа ова.
 3. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  10.829
  Допаѓања:
  55.646
  Верувам повеќето излегле без долна облека чисто за себе, ретко заради него/неа :?:
   
  На LiliBoz му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  3.079
  Допаѓања:
  15.962
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.