Дали сте имале анален секс?Какво е чуството?Дали боли?

Дискусија во 'Канта' започната од Baby1994, 3 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Baby1994

  Baby1994 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  11
  Дечко ми сака да имаме анален секс но мене ми е страв и не прифаќам!Каково е чуството,боли или не??Ве молам одговорете!Поздрав
   
 2. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.672
  Допаѓања:
  1.879
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.