1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сте посетиле нудистичка плажа?

Дискусија во 'Секс' започната од anushka85, 21 ноември 2012.

 1. anushka85

  anushka85 Активен член

  Се зачлени на:
  8 август 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  13
  Ајде феминки "отворете се"......
   
 2. Filiposka

  Filiposka Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  384
  Допаѓања:
  254
  Пол:
  Женски
  Не мислиш дека малку е ладно за темава :D
  Немам посетено ама би сакала,и тоа јас да си бидам по купаќи ;)
   
 3. meU

  meU Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  2.633
  Допаѓања:
  3.031
  Директен учесник не сум била, но сум поминала покрај нудисти. :tmi:
  Нема друг пат по плажа од Слнчев брег до Несебар :!: :rofl:
   
 4. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.986
  Бев еднаш и може да кажам дека тоа е едиствениот ден кога поминав 9 ипол саата во вода ...
   
  На mili4ka123, Abeja и antonina им се допаѓа ова.
 5. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.210
  Допаѓања:
  56.803
  И сите над 60 години :puke:
   
 6. Rainforest

  Rainforest Активен член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2012
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  8
  Сме поминувале по ист пат!!!
   
 7. Angelasweetheart

  Angelasweetheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  5
  Crna gora , nekolku leta po red , ubavo mi e komotno i fino :) :$
   
  На Romancer и JooonSnooow им се допаѓа ова.
 8. Paris38

  Paris38 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2013
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  67
  не сум посетил а можеби ке посетам никогаш не викај НЕ не се знае ;)
   
 9. rakce69

  rakce69 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 септември 2011
  Пораки:
  419
  Допаѓања:
  228
  Да сум била, супер чувство, никој не те зјапа, нормален си им што си гол :D
   
 10. donna.17

  donna.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1.705
  Допаѓања:
  4.991
  Пол:
  Женски
  Не сум посетила, а баш би сакала. Зошто да не :)
   
  На LightSpirit му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Witch-h-h

  Witch-h-h Активен член

  Се зачлени на:
  2 март 2013
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  6
  Сум посетила еднаш и цело време окапав во водата :lol:
   
 12. Rubiii

  Rubiii Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  2.120
  Допаѓања:
  4.293
  Пол:
  Женски
  Одејќи по обалата( имам навика да шетам додека сум на плажа) ,налетав на мини отцепена плажичка за нудисти, и тоа се стари, буквално баби и дедовци, и по некоја соло тетка :D Се сончаа и се однесуваа како да е секој сам и да нема никој. Ме фати срам , а и глетката беше одвратна... Рикверц и дим да ме њама :tmi:
   
 13. Iceboy

  Iceboy Активен член

  Се зачлени на:
  23 април 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  Досега еднаш. и тоа лани, но не преполна плажа ... и преубаво беше :D перпорачувам секој да проба.
   
 14. Aniston

  Aniston Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  230
  Мислам дека никогаш не би.. прво не е воопшто хигиенско - во песокта а и во водата има свашта, и сепак купачите се некаква заштита...

  Второ - интимноста мислам дека треба да е малку задржана за одредени ситуации... Едноставно не сакам да легнам онака гола, и секој којшто ке помине да види се.. Тоа си е за мене и за мојата поубава половина :lol: А исто така и не сакам да им ги гледам бизнисите на други луге.. тоа си е нивна интимност и мене ми е едноставно неприродно..

  Али брао за оние кои го наогаат задоволството и си уживаат, стварно е привилегија :D
   
  На Samara Morgan и sweet-star им се допаѓа ова.
 15. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  677
  Допаѓања:
  866
  Сум била и на нудистичка и на пуста плажа- СО ДВЕ РАЦЕ ГЛАСАМ ЗА ПУСТА ПЛАЖА :D
   
  На traveler му/ѝ се допаѓа ова.
 16. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.326
  Пол:
  Женски
  Не сум посетила нудистичка плажа. Не ме интересираат такви плажи. :D
   
 17. Anet4e

  Anet4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  26
  Не сум посетила,а баш би сакала да се прошетам по некоја :rofl:
   
 18. bekii

  bekii Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  51
  Не сум била а баш би сакала да одам и да сум гола... но само со дечкоми или другарките не сакам др да ме гледа :tmi:
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Emotional123

  Emotional123 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  4.472
  Допаѓања:
  15.136
  Пол:
  Женски
  Никогаш не сум била и не би сакала да одам на нудистичка плажа од причина што не сакам да гледам цица-маци и нешто што се манда |(
   
  На IvanaJenner му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.395
  Допаѓања:
  71.957
  Пол:
  Женски

  ХАХААХАХХА ме изнасмеааа