Дали сте ја користеле пудрава???????????

Дискусија во 'Канта' започната од Ive1, 19 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ive1

  Ive1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 декември 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Дали сте ја користеле течната пудра МОДА ако сте ја користеле дали ке може да ми кажете каква е и дали покрива?Ок Позз
   
 2. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.825
 3. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.843
  Допаѓања:
  114.988
  Абе ми иде нешто од внатре...ниедна пудра не ќе го покрие.
  Иве има ваква тема и не можеш да отвараш теми со по едно прашање.Прочепкај наоколу и запознај се со правилата на форумот.А еве ти ја и темата што ја бараш.
  lice/pudra-za-lice-t88/
   
  На tinkerbelll му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.