1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сум бремена?

Дискусија во 'Канта' започната од sweetgirl5, 10 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sweetgirl5

  sweetgirl5 Нов член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Здраво ќе ве молам да ми помогнете, во моментов стварно не знам што да направам. Пред 2 дена имав петинг со дечко ми, и двајцата бевме облечени, но тој откако сврши сам, после 10 мин пак ми пикаше прсти внатре и имавме петинг со облека. Дали е можно да сум трудна? Иначе невина сум. Знам дека можеби прашањево ви изгледа смешно, но стварно барав и низ интернет и мислењата се поделени. Некаде прочитав дека не е можно да преминат сперматозоидите низ облека, а некаде прочитав дека има и такви случаи. Што мислите вие?
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.897
  Обавезно. Па инаку како човек ќе затрудни? Денес да си невина е основен услов да забремениш.
   
  На makedonkamak му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.298
  Допаѓања:
  17.181
  Пол:
  Женски
  [​IMG] [​IMG]

  А од што материјал е облеката, низ фармерка потешко проаѓа особено ако се стегнати со кожен каиш и ако се комбинирани со тегет чорапа. Преку свила е полесно, ама зависи и од бојата, розева и бела повеќе пропуштаат. Многу малку информации си изнела за случајот, треба да го опишеш подетално.

  Имаш тема со потполно ист наслов, ама кој да пребара :^)

  http://forum.femina.mk/seks/dali-sum-bremena-t424/
   
  На makedonkamak му/ѝ се допаѓа ова.
 4. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.992
  Пол:
  Женски
  :lol: :lol: :lol: Ова изгледа се супермен сперматозоиди, пробиваат што ке најдат :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 5. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  23.688
  Допаѓања:
  155.156
  Пол:
  Женски
  Круша под круша паѓа
   
 6. sweetgirl5

  sweetgirl5 Нов член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Очигледно не ме сфативте како што треба. Прашањето ми беше дали има шанси некако да ми влегло, доколку останало на неговиот прст? Или на неговите фармерки?
   
 7. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.897
  Да, секако, преку магистралата E75.
   
  На makedonkamak и sadgirl21 им се допаѓа ова.
 8. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  23.688
  Допаѓања:
  155.156
  Пол:
  Женски
  Ти си
  глупа ( извини вака)
  или тренираш? Неможе девојче алоооо лоооллл
   
 9. SnowWhite91

  SnowWhite91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  1.153
  Допаѓања:
  1.397
  Јас пак потполно те разбирам и ја сфаќам твојата загриженост.

  И јас така забременив. :nod:
  Така да ....

  Редактирам: Сега видов дека имаш 22 години како мене исто. Изгледа тие години ни се најплодни.

  Но гледај на поведрата страна: Ем невина, ем бремена ... Ќе имаш привилегии од страна на црквата дефинитивно.
   
  На makedonkamak му/ѝ се допаѓа ова.
 10. IvanovskaM

  IvanovskaM Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2014
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  244
  И привилегија од сите научно-истражувачки групи како чудо на природата. Аааааајде бе не гледајте многу филмови/читајте вицови со калуѓерки и свеќи.
   
  На makedonkamak и SnowWhite91 им се допаѓа ова.
 11. bubac

  bubac Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2013
  Пораки:
  884
  Допаѓања:
  1.866
  Пол:
  Женски
  деца беее.... [​IMG] што глупости правите?
  Ем Сакате да се еб*те, ем да не ви влези... е па не оди тоа така ...
  Штом не ти влегол ,,таквиот,, , а ти влегол прстот не си бремена де
  Патем, сигурно немаш ти 22 години!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.