1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Датумот на вашата годишнина ♥

Дискусија во 'Канта' започната од Lepaaa, 26 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.069
  Допаѓања:
  8.093
  Пол:
  Женски
  Дали го славите тој ден ... уствари дали паметите кога се случил вашиот почеток... не очекувам негативни одговори, ние жените сме добро познати по својата меморија и паметењето на тој убав ден :rofl:
   
 2. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  5.953
  Допаѓања:
  85.189
  Пол:
  Женски
 3. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.069
  Допаѓања:
  8.093
  Пол:
  Женски
  Ауу па извини не сум забележала, не сум ја прочитала твојата тема пошто и не сум некој постар член на форумов... ајде бришам одма :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.