1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да Напоменам :)

Дискусија во 'Канта' започната од WhoIam, 10 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. WhoIam

  WhoIam Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  3
  Значи нова сум овде и би ве замолила да не ми замерувате доколку поставам некое дупло прашање! Јас барам некогаш кога ми треба нешто но неможам сите прашања на форумов да ги пребарам...Така да извинете уште еднаш...Поззз :* :* :*
   
 2. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.934
  WTF? ХАХАХАХАХАХАХХА се пресмеав на темава, клуч во брза постапка! :rofl:
   
 3. Meggy

  Meggy Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  238
  Допаѓања:
  387
  Добро,и не отварај за се нови теми :lol:
   
 4. WhoIam

  WhoIam Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  3
  Okejjjjjj xDDD
   
 5. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.792
  Допаѓања:
  10.849
  Пол:
  Женски
  ХАХАХАХА!
   
 6. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.422
  Добро разбирам ја нова си, ама за воа нова тема требаше? Па и во мода и стил? Ај прво разгледај ги категориите и темите, после отварај нови теми и поставувај прашања во соодветните.
   
  На WhoIam му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  Нема потреба од понатамошни коментари, ве молам.
  Имајте повеќе разбирање за новите форумџики. :)
  Ќе се среди темата, модераторот е алармиран.
   
  На zlatnaa, Libera и WhoIam им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.