1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да вежбаме заедно

Дискусија во 'Канта' започната од kosmodiks, 1 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kosmodiks

  kosmodiks Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  374
  Допаѓања:
  251
  Пол:
  Женски
  Мислам дека нема ваква тема, и не се вклопува со Мојот фитнес ден. Ако сум грешка, извинете. :)

  Сите сакаме да имаме витко тело, без спојлери, целулит и затегнат задник! :geek:
  Да се собереме неколку девојки и сите заедно да започнеме.
  Може некој што е запознаен и има искуство во оваа работа, нека ни каже редослед на вежби, што и колку да вежбаме. Исто така имам прочитано дека насабајле се пие лимон и топла вода или незнам што беше.

  Кој е За ? :wasntme:
   
 2. curlygirl

  curlygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  680
  Допаѓања:
  521
  Пол:
  Женски
  Јас сум за ;) Одлична идеја време е малку да повежбаме :muscle:
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.485
  Допаѓања:
  64.024
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.