1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да видиме колку сме онлајн и немаме желба за спиње

Дискусија во 'Канта' започната од devilbaby, 6 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. devilbaby

  devilbaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  9
 2. badem4e

  badem4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  178
  Пол:
  Женски
  :) :) еве уште некој како тебе :P
   
  На devilbaby му/ѝ се допаѓа ова.
 3. devilbaby

  devilbaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  9
  Добра вечер,како си? Претпоставувам бараш начин да ја уништиш досадата како и јас,али подобро би било да заспијам дека коледарите ке ми го уништат сонот за кратко време :)
   
  На SparkyAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 4. badem4e

  badem4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  178
  Пол:
  Женски
  веќе добро утро :) па и не ми е баш досадно јас се наспав и првите коледарчиња ме разбудија срциња :) и некако не ми се легнува не ми се спие а и ги чекам интересни ми се :D
   
 5. devilbaby

  devilbaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  9
  да да да...баш се слатки такви мамурни со кесиња хаха,инаку јас те напуштам па можеби ќе се изнајдеме на некој форум
   
 6. devilbaby

  devilbaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  9
  имај пријатна ноќ,додуша ќе се раздени сега :) :*
   
  На badem4e му/ѝ се допаѓа ова.
 7. SparkyAngel

  SparkyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  901
  Допаѓања:
  1.366
  Пол:
  Женски
  слабо луѓе а? хаха
   
 8. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.789
  Допаѓања:
  65.498
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.