1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да и помогнеме на Маја!

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Agrona, 21 мај 2013.

 1. Agrona

  Agrona Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  1.713
  Пол:
  Женски
  На kikav му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.250
  Допаѓања:
  43.488
  Донирано.
   
  На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Li0ness

  Li0ness Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.057
  Допаѓања:
  1.818
  Донирав, се надевам дека ќе успее во битката за својот живот. Ме згрозува помислата дека здравјето сѐ повеќе станува привилегија на богатите...
   
  На eli25, Vetruska и Agrona им се допаѓа ова.
 4. UniqueCreature

  UniqueCreature Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  221
  Допаѓања:
  44
  Донирано. Господ здравје и сила да и даде.
   
  На elka.timova и Agrona им се допаѓа ова.
 5. Ilusionist

  Ilusionist Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  1.912
  Aктивист сум во оваа борба со Маја.
  Нашиот град се крена на нозе за неа.
  Донирано.
   
  На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
 6. PParaskeva

  PParaskeva Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  259
  Донирано........ биди силна Маја да ја победиш таја опака болест и правнучиња да си дочекаш
  Луге донирајте за вас 100 денари се ништо .............. за маја живот значат
   
  На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
 7. LaLunaaa

  LaLunaaa Активен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  2
  Клуб на Млади ООЦК - Неготино
  Организира Голема Хуманитарна забава за Маја Керова

  Љубители на хуманоста! од :l: ве покануваме на Големата Хуманитарна забава која ја организира Клуб на Млади ООЦК - Неготино.
  Нашата желба ќе стане реалност. Нашата Маја ќе замине на лекување во САД-Хјустон. И кога моќнитте се откажаа од неа, остануваме само ние храбрите. Ќе ја победиме оваа Битка заедно со Маја!
  Недела 21:00часот Во Ноќен Клуб Акрополис - Неготино
  ве очекуваме Ние и Многу изведувачи. да ја помешаме хуманоста и енергијата, да создадеме свет во кој сакаме да живееме. Бидете со нас!

  Ве очекуваме!!


  https://www.facebook.com/events/164055203770172/?ref=3
   

  Прикачени фајлови:

  На elka.timova и Agrona им се допаѓа ова.