1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да и помогнеме на 9месечната Николија

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од LadyC, 8 октомври 2017.

 1. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  12.156
  Допаѓања:
  147.612
  Пол:
  Женски
  Драги форумџии,
  Знаејќи колку е голема борбата за дете во денешно време и колку значи тоа мало срценце кое ќе не огрее кога е до нас, ве молам да донираме заедно колку можеме за 9месечната Николија и да и помогнеме да оздрави.
  Немам мн инфо за бебенцево само еден линк кој мене лично на фб ми го извади, не ги познавам родителите, но би сакала сите ние да бидеме дел од нивната борба и колку можеме да им помогнеме .
  Ви благодарам однапред на сите кои имате широки срца!
  Еве линк со инфо за донации :

  http://kanal77.mk/младите-родители-наташа-и-трајче-дино/
   
  На galapce, kikin, Lolipop23 и 4 други им се допаѓа ова.
 2. Sv. Nikolka

  Sv. Nikolka Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2016
  Пораки:
  392
  Допаѓања:
  413
  Пол:
  Женски
  Зошто нема број од Т-Мобиле за донирање? Барем јас не видов.
   
 3. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  12.156
  Допаѓања:
  147.612
  Пол:
  Женски
  Пишале дека ќе стават, ама сеуште нема. Има само трансакциска и на ВИП донација.
   
 4. Meckicja

  Meckicja Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 јуни 2017
  Пораки:
  6.664
  Допаѓања:
  8.198
  Пол:
  Женски
  Ah zalnite gospod napomos da I'm e nemat be od t mobile inaku ke donirav
   
 5. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  14.142
  Допаѓања:
  159.069
  T MOBILE 070 -143-404
   
  На galapce, Anacid и LadyC им се допаѓа ова.
 6. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  12.156
  Допаѓања:
  147.612
  Пол:
  Женски
 7. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.344
  Допаѓања:
  7.285
  Пол:
  Машки
  So vashata donacija go poddrzuvate lekuvanjeto na Nikolija Dinova. Od se srce vi blagodarime. Vkupnata cena na povik e 100 denari.
   
  На galapce, LadyC и Meckicja им се допаѓа ова.
 8. TheGirl23

  TheGirl23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2017
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  2.904
  Пол:
  Женски
  Тие пари нам нема ништо да ни променат, но ќе и помогнат на малата душичка, ајде сите по еден повик. Заедно ќе придонесеме повеќе.
   
  На LadyC му/ѝ се допаѓа ова.
 9. kikin

  kikin Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  4.217
  Допаѓања:
  13.862
  Пол:
  Женски
  Screenshot_2017-10-13-01-05-49.png
  Господ да им помогне.
   
  На galapce, BoyL, LadyC и 1 друга личност им се допаѓа ова.