1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да објасниме

Дискусија во 'Канта' започната од Reachel, 26 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Reachel

  Reachel Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2014
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  Епа вака,нова сум и сакав да прашам нешто во темата ,, Сакам да прашам '' но заклучена е,и исто го прочитав постот на k.i.m и видов дека ако сакаме може да отвориме нова тема слична на таа...Па
  тука може да си објасниме се што не ни е јасно од А до Ш :D
  За почеток сакав да прашам како се става слика на мојот акаунт? (се надевам дека ме разбравте :?: )

  Се извинувам ако темава е дупла..а ако е делитнете ја ;)
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.897
 3. Reachel

  Reachel Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2014
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  Леле јас се извинувам,слободно избришете ја темаве зошто избрзав :@
  ама исто така си помислив во темата на k.i.m е само за кратки прашања и јасни кратки одговори а тука си помислив да си прокоментираме поопширно,но ништо од тоа :lol:
  Уште еднаш се извинувамна мојата избрзаност заотварање на нова тема :x
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.