1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да прашам?

Дискусија во 'Канта' започната од prettygirl.10, 30 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. prettygirl.10

  prettygirl.10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Дали знаете некоја крема против бенките на лицето или каде било на вашето тело..?
  или отстранување..или тоа воопшто не ви пречи :) ?
   
 2. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.832
  Против бенки нема крема
  може да се отстранат само со хируршки зафат
  бај д веј има веќе тема СДП (Сакам да прашам) ;)
   
 3. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.007
  Допаѓања:
  86.369
  Пол:
  Женски
  Ако не се лажам има слична тема. А и освен на лекар се друго би влијаело негативно на твоето здравје ако се обидеш сама да ја остраниш бемката. Консултирај се со доктор.
   
 4. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.751
  eden sovet:

  nemoj da si igras so benkite, oti RAK NA KOZA mozes da dobies :^) i da ti se prosiri po celo telo, i NEMA SPAS samo od igracka placka mozes da napravis :)
  [mod-kirilica:2exnumt3][/mod-kirilica:2exnumt3]
   
 5. SummerGirl12

  SummerGirl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2016
  Пораки:
  393
  Допаѓања:
  214
  Пол:
  Женски
  Девојки ми треба некој кој е добар ветеринар?Доколку има таков нека пиши ЛП ми треба да прашам нешто Поздрав девојки
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.