1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да се " ФАТИМЕ " - објанување..

Дискусија во 'Канта' започната од ana855, 12 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ana855

  ana855 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Здраво јас сум Ана и имам 14 ипол години.. Го сакам еден и тој ме сака се мувавме 2 пати и ме праша дали сакам да се фатиме.. МОЖЕ НЕКОЈ ДА МИ ГО ОБЈАСНИ ШТО Е ТОА ? :/ малце глупо е прашањево можеби и ќе се смеете.. ама ве молам одговорете ми..
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.364
  Пол:
  Женски
  Значи дека сака да му бидеш девојка. Доволно е тоа објаснување, а темава бидејќи нема да развие дискусија ќе оди во канта.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.